So Coffee

Partnerzy

nenpo sp. z o.o.

Firma oferująca szeroki zakres usług związanych z branżą gastronomiczną. Specjalizuje się w profesjonalnym serwisie urządzeń gastronomicznych na terenie całego kraju oraz sprzedażą urządzeń nowych i używanych. Wykonuje montaże i demontaże restauracji oraz kawiarni. Dodatkowo wykonuje nietypowe realizacje takie jak zabudowy, lady, bary oraz realizuje indywidualne zamówienia na urządzenia gastronomiczne.

LUXMI Lighting

Firma jest obecna na polskim rynku oświetleniowym od 2009 roku, zakres działalności obejmuje dobór opraw oświetleniowych, opracowanie projektów oświetleniowych, produkcję opraw oświetleniowych oraz kompleksowe dostawy sprzętu oświetleniowego, jak również przeprowadzanie audytów istniejących instalacji oświetleniowych. W ramach współpracy z LS Travel, LUXMI Lighting jest odpowiedzialny za całościową obsługę realizowanych inwestycji w zakresie oświetlenia.

GASTROMAX POLSKA Sp. z o.o.

Firma zajmuje się projektowaniem i kompleksowym wyposażeniem lokali branży HORECA w profesjonalny sprzęt gastronomiczny.

NAP sp. z o.o.

Producent i dostawca wyposażenia meblowego i oświetlenia dla kawiarni i restauracji. Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i produkcji mebli tapicerowanych i drewnianych.

Desig’n’build

Firma o profilu budowlano – projektowym. Specjalizuje się w pracach wykończeniowych „pod klucz”, wykonując całe spektrum zakresu budowlanego i branżowego (instalacje elektryczne, teletechniczne, niskich prądów, wodne, kanalizacyjne, wentylacyjne, klimatyzacyjne) wraz z wykonaniem wszelkiego rodzaju elementów reklamowych wewnętrznych i zewnętrznych oraz zaopatrzeniem w wyposażenie meblowe. Firma posiada również własne studio projektowe wykonujące opracowania pełnobranżowe.

SESCOM

Firma dostarczająca rozwiązania z zakresu Facility Management, obejmujące techniczne utrzymanie obiektów sieciowych oraz wdrożenia nowych technologii dla Retail.